Twardszy materac na sen idealny

materac-pasodoble

Kolejna nieprzespana noc? To prawdopodobnie wina źle dobranego materaca. Jeżeli masz wrażenie, że Twoje łóżko nie współpracuje z Twoim ciałem, najlepszym wyborem jest zakup materaca Pasodoble.  Materac zaprojektowany został z myślą o osobach lubiących twardsze podłoże snu, oraz dla tych o większej wadze. Jego wyprofilowanie pozwala naszemu ciału na idealne ułożenie się w każdej pozycji. Po jednej stronie materaca, na sprężynach kieszeniowych, umieszczona została mata kokosowa. Zapewnia ona optymalną twardość, a także elastyczność i sprężystość. Z kolei druga strona, wykonana została z naturalnego włókna z agawy Sizal. Bezpośrednio pod pokrowcem, po obu stronach materaca, umieściliśmy piankę FlexiFoam, która zapewnia dodatkową elastyczność i optymalną miękkość. 

W zależności od wyboru, nasz materac dostępny jest w dwóch pokrowcach o odmiennych właściwościach:

– Pokrowiec Velvet: oprócz eleganckiego wyglądu, pochwalić się może niesamowitą miękkością oraz delikatnością. Ten przyjemny w dotyku pokrowiec, wykorzystuje technologię Purotex, opartą na naturalnych probiotykach. Wewnątrz pokrowca umieszczone zostały mikrokapsułki, które pękając, uwalniają probiotyki, zwalczające alergeny. Pokrowiec zapewnia zdrowe środowisko snu, jest zatem idealnym wyborem dla alergików, uczulonych na kurz lub cierpiących na astmę.

– Pokrowiec Tencel: nie mniej gustowny pokrowiec, wykonany z włókien wiskozowych, również jest dobrym wyborem dla alergików. Zwraca on uwagę na poziom wilgotności materaca, pochłaniając ją ze skóry leżącej na nim osoby. Pokrowiec zapobiega rozwojowi bakterii, a włókna Tencel nie podrażniają skóry.

Oba pokrowce prać można w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza. Wysokość materaca to 24 cm jeżeli zdecydujemy się na pokrowiec Velvet, oraz 23 cm, jeśli wybierzemy pokrowiec Tencel.

Materac Pasodoble jest typem materaca rolowanego, co zapewnia wygodę w pakowaniu. Oferujemy gwarancję na 15 lat.

Materac należy do prozdrowotnej kolekcji Hilding, której założeniami są:

– korzystny wpływ na proces rehabilitacji wad postawy

– niweluje ryzyko powstawania odleżyn

– działa profilaktycznie na powstawanie wad układu mięśniowo-kostnego

Nasz materac dostępny jest w rozmiarach: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180/200 cm.

materac-pasodoble-info

Materac Pasodoble jest idealnym wyborem na udaną noc. Jego główną zaletą jest konstrukcja, sprawiająca, że nasze ciało zagłębia się we wkład, w miejscach największego nacisku. 7 sfer twardości i sprężyny kieszeniowe zapewniają wygodę, oraz mają świetny wpływ na nasze kości i stawy. Właściwości hipoalergiczne zapewniają każdemu z nas zdrowy i spokojny sen.

Może ci się spodobać:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?